۰ تا ۱۰۰ منابع و سرفصل های کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات 99

آیا می دانستید که احتمال دارد سرفصل های کنکور ارشد کامپیوتر و منابع کنکور ارشد کامپیوتر و منابع کنکور ارشد فناوری اطلاعات ۹۹ تغییر پیدا کنند ؟!! آیا می دانید دقیقا منابع کنکور ارشد کامپیوتر و منابع کنکور ارشد فناوری اطلاعات کدام اند ؟!! اگر حتی اطلاعاتی هم دارید توصیه می کنم که با ما همراه باشید تا تمامی آنچه که باید بدانید را به شما بگوییم :

طبق گفته های آقای دکتر هادی یوسفی که 21 سال در زمینه کنکور ارشد فناوری اطلاعات و کنکور ارشد کامپیوتر تدریس داشته اند و استاد بسیاری از ما ها بوده اند و خیلی از ما ها با کتاب های ایشان آشنایی داریم :

در سال ۹۹ امکان دارد بسیاری از دروس در کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر حذف گردد و تعدادی از دروس خاص را در کنکور نگه داشته و از آن ها سوال طرح کنند. که البته این دروس برای گرایش های مختلف ضریبشان بالا تر و یا پایین تر خواهد بود.

البته احتمال دارد بعد از کنکور هم برنامه ای برای مصاحبه ی قبول شدگان در این رشته قرار دهند که البته قطعیتی در این موضوع نیست ! حالا اگر این صحبت ها به زودی توسط سنجش و وزارت علوم تصمیم گیری در موردشان اتخاذ گردد که در کنکور ارشد کامپیوتر و کنکور ارشد فناوری اطلاعات ۹۹ اعمال خواهد شد وگرنه در سال ۱۴۰۰ این تغییرات رخ خواهند داد.


در این قسمت ۲ سناریو را در نظر خواهیم گرفت و آقای دکتر یوسفی توضیحات کاملی را در این ۲ مورد به شما خواهند گفت. با ما همراه باشید:

 • اگر کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در سال ۹۹ تغییری نکند چه باید کرد ؟!!

همانطور که می دانید شما می توانید در ۲ کنکور ارشد فناوری اطلاعات و کنکور ارشد کامپیوتر شرکت کنید. که رشته مهندسی کامپیوتر اصلی و کنکور مهندسی فناوری اطلاعات شناور است. ولی خب به توصیه آقای دکتر یوسفی بهتر است که از اول مشخص کنید که قرار است در چه گرایشی تحصیل داشته باشید تا تمرکز خود را بر همان رشته مورد نظر تان قرار دهید!

منابع کنکور ارشد کامپیوتر

در ادامه برای شما تمامی سرفصل های کنکور ارشد کامپیوتر، امتیازات و حتی تعداد سوالات هر کدام از این سرفصل ها آورده ایم. با ما همراه باید:

امتیازات و سرفصل های کنکور ارشد کامپیوتر

در ابتدای کار باید بدانید که سرفصل های کنکور ارشد کامپیوتر به چند قسمت تقسیم می شوند که هر کدام از این قسمت ها شامل زیر قسمت هایی هستند که همگی را به همراه ضرایب و تعداد سوالاتی که از هر کدام از سرفصل ها در کنکور ارشد کامپیوتر خواهد آمد برای شما جمع آوری کرده ایم:

 1. درس زبان که شامل : زبان عمومی و تخصصی است با ضریب ۱ و تعداد ۳۰ سوال است.
 2. دروس ریاضیات که شامل :ریاضی عمومی ۱ و ۲با ضریب ۲ و تعداد ۸ سوال، معادلات دیفرانسیل با ضریب ۲ و تعداد ۴ سوال، آمار و احتمال مهندسی با ضریب ۲ و تعداد ۴ سوال، ریاضیات گسسته با ضریب ۲ و تعداد ۴ سوال هستند.
 3. دروس مشترک که شامل : ساختمان داده و طراحی الگوریتم با ضریب ۴ و تعداد ۱۰ سوال، مدار منطقی با ضریب ۴ و تعداد ۴ الی ۵ سوال، معماری کامپیوتر با ضریب ۴ و تعداد ۴ الی ۵ سوال، نظریه زبان ها و ماشین ها با ضریب ۴ و تعداد ۴ سوال، سیستم عامل با ضریب ۴ و تعداد ۳ سوال، شبکه های کامپیوتری با ضریب ۴ و تعداد ۴ سوال هستند.

همه سرفصل های کنکور ارشد کامپیوتر که در بالا برای شما آورده ایم در تمامی گرایش های مهندسی کامپیوتر هستند!

 منابع کنکور ارشد فناوری اطلاعات

گرایش های مهندسی کامپیوتر

در این قسمت می خواهیم گرایش های رشته مهندسی کامپیوتر را برای شما نام ببریم:

 • معماری سیستم های کامپیوتری
 • هوش مصنوعی
 • نرم افزار
 • شبکه های کامپیوتری
 • رایانش امن یا امنیت
 • الگوریتم و محاسبات

 

تمامی منابعی که لازم است برای کنکور ارشد کامپیوتربدانید!!

هر ساله سوال بسیاری از داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر و دکتری کامپیوتر منابع آموزشی برای این کنکور می باشد ، به همین خاطر ما سعی کردیم با پرس و جو از رتبه های برتر کنکور ارشد کامپیوتر اقدام به جمع آوری منابع کنکور ارشد کامپیوتر کنیم که رتبه های برتر کنکور منابع زیر را برای هر درس پیش نهاد داده اند:

که البته در عکس زیر تمامی ضرایب و سرفصل های کنکور ارشد کامپیوتر را ۱ بار دیگر هم برای شما آورده ایم:

ارشد مهندسی کامپیوتر ,ارشد نرم افزار ,ارشد کامپیوتر ,منابع ارشد کامپیوتر ,منابع ارشد علوم کامپیوتر ,منابع ارشد مهندسی کامپیوتر ,منابع ارشد آیتی

و تمامی منابعی که لازم است برای کنکور ارشد کامپیوتربدانید!!

در عکس زیر تمامی ضرایب و سرفصل های کنکور ارشد فناوری اطلاعات را برای شما آورده ایم حتما به تمامی آن ها توجه کنید!

ارشد مهندسی کامپیوتر ,ارشد نرم افزار ,ارشد کامپیوتر ,منابع ارشد کامپیوتر ,منابع ارشد علوم کامپیوتر ,منابع ارشد مهندسی کامپیوتر ,منابع ارشد آیتی

 

شاید این مطالب هم برای شما جالب باشد !!!

دانلود دفترچه سوالات دکتری مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار الگوریتم - 96

دانلود دفترچه سوالات کنکور دکتری

منابع کنکور دکتری

منابع دکتری مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار و الگوریتم

منابع دکتری مهندسی کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی

منابع دکتری مهندسی کامپیوتر گرایش معماری کامپیوتری

اطلاعات آموزشگاه

تهران - بین میدان ولیعصر و میدان فاطمی - بالاتر از تقاطع زرتشت -کوچه پزشک پور- پلاک 12

 • dummy021-88949059

 • dummy0912-178-8534

 • dummy hadi_yusefi@yahoo.com

نماد اعتماد

درباره ما

تمامی حقوق این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی آزاد مهستان می باشد که دارای مجوز رسمی از وزارت علوم می باشد

جستجو